WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

betasus 12 bin tl me el koyup ınceleme yapıyoruz diye hesabımı kapattı ne yapabılırım

Jamesfraser

Active member
Bekle bi hakkinda hemen kötü propaganda yapma, sıkıntı yoksa verirler, bi sıkıntın varsa vermezler:D sıkıntın yoksa incelenmenin bitmesini beklersin

Csdslcsdsl

New member
kardesim dun 11 bin i incelıcez dedıler hesabı falan kapatmadılar bakıyeyi de silmediler sonra odedıler. iki saat sonra 1,500 yatrdım 3 5 saat te 12 bin yaptım o zxaman hesabı kapattılar bakıyeyi de 0 ladılar ınceleme var dıolar call center da arayamaz sızı bu durumda dıolar

mandanda

Well-known member
Bu aralar ne oluyor anlamadım. Herkez şikayet e başladı

Mcutku

Active member
Huylanmadin mi ilk çekimde incelicez demelerinden. Ben 11 binden incelicezden sonra o siteye yatirmazdim bı daha. Şikayet vara şikayet et sonrada bekle belki dönerler

Gkhn1912

Well-known member
Yönetici
Nereye yazarlarsa bos....sponsor forum bulmasi lazim ancak kotuleme yapma hocam bi yerde sponsor forum bul onerim bu olur

Csdslcsdsl

New member
Bekle bi hakkinda hemen kötü propaganda yapma, sıkıntı yoksa verirler, bi sıkıntın varsa vermezler:D sıkıntın yoksa incelenmenin bitmesini beklersin
kardesim dun 11 bin i incelıcez dedıler hesabı falan kapatmadılar bakıyeyi de silmediler sonra odedıler. iki saat sonra 1,500 yatrdım 3 5 saat te 12 bin yaptım o zxaman hesabı kapattılar bakıyeyi de 0 ladılar ınceleme var dıolar call center da arayamaz sızı bu durumda dıolar

kral54

Well-known member
Betasustanda uzun zaman sonra ilk kez şikayet gördüm bircok foruma sponsor

Csdslcsdsl

New member
o foruma gidip kımle muhatap olcam muhatapım kım bu forumlar a da bu iş yuzzunden uye oldum anlamam pek bi tane buldum cevap bıle vermıolar bu işi cozmeme yardımcı olana 1000 tl gondercem yeter kı cozulsun biri ilgilensin

Csdslcsdsl

New member
Hocam sponsor olduklari forumlara git sadece onlar yardimci olabilirler
o foruma gidip kımle muhatap olcam muhatapım kım bu forumlar a da bu iş yuzzunden uye oldum anlamam pek bi tane buldum cevap bıle vermıolar bu işi cozmeme yardımcı olana 1000 tl gondercem yeter kı cozulsun biri ilgilensin

Jamesfraser

Active member
Sadece bekle bro, en son 2k cektigimi hatırlıyorum asustan kisa surede, sende sorun yoksa sen bekle, yoksa paranın tumunden ederler uzerlerine gidersen