WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

YARIŞMA BETPARA || 5.000 TL ÖDÜLLÜ BİLET ETKİNLİĞİ ||

Gkhn1912

Well-known member
Yönetici
dostlar inanın ben sizden çok istiyorum bu meselnin çözülmesini 10 kere yazdım büro ilgileniyor.!! merak etmeyin

Gkhn1912

Well-known member
Yönetici
bizcanlı desteğe çökelim
sorunları çözerler
herkes yazarsa büro pes eder diye öneren o zeki arkadaş kimse işte gecikme sebebi o kişi..
canlı destek değil ben görüşme yapcam siteyle..şuan yapıyorum yeniden bekleyin sonuç alalım
saldırmayın büroya ordan burdan

tornaci1

New member
Bu adama biz kefiliz site götünden çoklu üyelik açarsa onuda bilemeyiz adam 1200tl para yatırmış kim bu riske girer ayrıca hiç bi betcoda aynı tc ile üyelik açamazsın sen bunu bilmeyecek kadar amatörsen forum falan çalıstırma bro

Gkhn1912

Well-known member
Yönetici
Bu adama biz kefiliz site götünden çoklu üyelik açarsa onuda bilemeyiz adam 1200tl para yatırmış kim bu riske girer ayrıca hiç bi betcoda aynı tc ile üyelik açamazsın sen bunu bilmeyecek kadar amatörsen forum falan çalıstırma bro
kardeş Elimize Gelen bir sonuç mu var !! bir örnek Verdim bi de uyardım gelen bir sonuç yok dedik dimi !!
bu kadar cehalet iyi değil sen girme rica edicem başkasının meselesine

tornaci1

New member
Yav site bokuna bahanemi arıyo destege yazmışlar falan ne amatörce cevaplar bunlar kardeşim yokmu sitenin desteği gelsin yazsın foruma açıklama yapsın madem okadar bilet falan açıyorlar bekliyoruz 48saat dolunca ne cevap verecekler bakalım

Gkhn1912

Well-known member
Yönetici
Yav site bokuna bahanemi arıyo destege yazmışlar falan ne amatörce cevaplar bunlar kardeşim yokmu sitenin desteği gelsin yazsın foruma açıklama yapsın madem okadar bilet falan açıyorlar bekliyoruz 48saat dolunca ne cevap verecekler bakalım
hocam !!!! sen misin problem yaşayan üye !!! yazma konuyu meşgul etme sen hadi hocam

Barcashow7

New member
bizcanlı desteğe çökelim
sorunları çözerler
herkes yazarsa büro pes eder diye öneren o zeki arkadaş kimse işte gecikme sebebi o kişi..
canlı destek değil ben görüşme yapcam siteyle..şuan yapıyorum yeniden bekleyin sonuç alalım
saldırmayın büroya ordan burdan
Desteğe yazdılar diyelim üyenin suçu ne ?
Üye 2 3 yerde paylaşır konuyu. Insanlarda üyeden habersiz yazar desteğe üyenin ne suçu var?

Gkhn1912

Well-known member
Yönetici
beyler bu şekilde arkadaşınıza Destek Vermeniz Güzel anlıyorum ama gördüğüm bunu saldırıya dönüştürdünüz..yanlış yoldasınız Ben bizzat bu meseleyi çözecekken
o öneriyi veren arkadaş kimse ona sarın..

canlı destege saldırmak
sürekli yazmak arkadaşa zarar verdi gecikti işlemleri sayenizde..
bunu söyledm size ben
sürekli imalar
sürekli bi ithamlar yanlış
hala devam eden arkadaşlar varsa eğer devam edin dostunuza zarar verirsniz bu şekilde !!
ben size destek olmaya çalışıyorum ama art niyetli insan!! lar var öle hissettim !