WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

77 oran !!

ravis44

Well-known member
Öyle tabi ki bugün çok kazanabilirdik ama buna da şükür ne diyelim..
Kime ne versem az gelir sacmasapan bir para .. Ama en önemlisi acildim artık kazanmaya başladık durmayiz..
Hep beraber paylaşarak buyutucez dostlukları. .
Reis saka bi yana tebrik ederim ama bugün cidden kazanc acisindan cok iyiymiş müthiş maçlar cıktı BENOBET1 sitesinden 5 TL bonus aldım onu bile 167 yaptım gerçi sildiler geri hesabımı ama düşünüyorum da yatırım yapsaymisim sitemden neler olurmuş

Chriswar

Well-known member
Reis saka bi yana tebrik ederim ama bugün cidden kazanc acisindan cok iyiymiş müthiş maçlar cıktı BENOBET1 sitesinden 5 TL bonus aldım onu bile 167 yaptım gerçi sildiler geri hesabımı ama düşünüyorum da yatırım yapsaymisim sitemden neler olurmuş
Yüklü girseydik iyi paralar yapabilirdik

ravis44

Well-known member
ahh ahh çok kötü zamana geldi. Gs Brugge Tottenham Benfica Valencia vitesse zulte ve daha çok vardı. Ben bi de tek maç oynarım hep bugün yapsam 8 won 2 lost olurdu. O ikisi de Emmen ve Eupen idi
Üst diyecektim onlara da bi de pardon Hoffenheim a ya 1 ya da üst derdim yalan yok o da yatıyordu ama 7 8 won da çok iyi olurdu