WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

Ankaragücü - Beşiktaş (Bilet tartışması)

ravis44

Well-known member
Beşiktaş taraftarları 2012 yılında zor günler geçiren Ankaragücü’yle oynadıkları maçta sahaya 1 tl atıp dalga geçmişti. Şimdi ise Ankaragücü, Beşiktaş’la oynayacağı maçta deplasman tribünü bilet fiyatlarını 1 tl olarak belirledi.

A.gücü ve Beşiktaş taraftarları neler düşünüyorsunuz bu durum hakkında? (Lütfen düzgün üslup ve seviyeli)

ravis44

Well-known member
Evet biriktirmişler içlerinde demek ki :) futbolda seviyorum bu tür şeyleri bir türlü içimdeki holigan ölmedi :)

avşin

Well-known member
Türkiye ligi bitmiştir benim için çünkü gerçekten 3 büyük diye nitelendirğimiz takımlarlar hakkını vermiyorlar

avşin

Well-known member
Hata bizde. Biz taraftarlığı yanlış algılıyoruz. Unutulmamalıdır ki bu bir eğlencedir zevktir. Spor için birbirimizi kırmaya üzmeye gerek yoktur. Olmamalıdır

Chriswar

Moderator
Yönetici
Kötülük en son isteyeceğim sey .. Bir kaç kendini bilmeze ders vermek adina intikam duygularıyla hareket edilmiştir. Borç batağında olup biletten para almayarak bütün takım emekcilerine de ayıp edilmiştir.. Çok zenginmis ; oyuncuların parasını gününde oduyormus gibi show yapmaya kalkmislar.. Olmamış yakistiramadim. . Nerden tutarsanız elimizde kalır bu yaptıkları.. Demek ki kötü niyetli kinci ve hesap bilmez kişiler tarafından yönetiliyor köklü Ankaragücü klübü. .

ravis44

Well-known member
Kötülük en son isteyeceğim sey .. Bir kaç kendini bilmeze ders vermek adina intikam duygularıyla hareket edilmiştir. Borç batağında olup biletten para almayarak bütün takım emekcilerine de ayıp edilmiştir.. Çok zenginmis ; oyuncuların parasını gününde oduyormus gibi show yapmaya kalkmislar.. Olmamış yakistiramadim. . Nerden tutarsanız elimizde kalır bu yaptıkları.. Demek ki kötü niyetli kinci ve hesap bilmez kişiler tarafından yönetiliyor köklü Ankaragücü klübü. .
Umarım sahaya ve tribünlere yansımaz. Sosyal medya veya bu tür atışmalar neyse de tribüne sıçrarsa sıkıntı.

ravis44

Well-known member
Sıçrayacak su an mevzu bitti ... Sorumlular yol yakınken gerekeni yapmalı. . Gerilim artarsa kan çıkar..
Takım yöneticileri sanmıyorum ki bir adım atsın ama Valilik tarafından İl Spor Müdürlüğü mü veriyordu kararı tam hatırlamıyorum deplasman yasağı ancak çözüm olur bu saatten sonra

Chriswar

Moderator
Yönetici
Takım yöneticileri sanmıyorum ki bir adım atsın ama Valilik tarafından İl Spor Müdürlüğü mü veriyordu kararı tam hatırlamıyorum deplasman yasağı ancak çözüm olur bu saatten sonra
Yapilacak olan islem tamamen bu.. utanç verici ama ne yazik ki caresiz gözüküyor. .

fiorino21

Well-known member
Ankaragücünün yaptığı bence çok mantıklı sen daha 16 yaşındaki çocuklara aç karnını doyır diye 1 tl atarsan böyle cevap alırsın işte ancak biz taraftarları bu noktaya getiren yönetimleri de es geçmemek lazım

Chriswar

Moderator
Yönetici
Ankaragücünün yaptığı bence çok mantıklı sen daha 16 yaşındaki çocuklara aç karnını doyır diye 1 tl atarsan böyle cevap alırsın işte ancak biz taraftarları bu noktaya getiren yönetimleri de es geçmemek lazım
Mantık neresinde .. bunun adı intikam bunun adı kaos ... Ankaragücü ; Beşiktaş taraftarına bileti ücretsiz yapsa geldiklerinde çok güzel karsilasa sence bu yaptiklarindan daha buyuk bir ders vermiş olmazlar mi !