WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

DENEME BONUSU BETVOLE | 20 TL + 20 FREESPIN DENEME BONUSU

xxensar61

New member
HERHANGİ BİR ÇEVRIM VE YATIRIM ŞARTI YOKTUR

100 TL ÇEKEBİLİRSİNİZ

BOL ŞANSLAR...

betvole83.com

biktimAMK

Active member
Aynen Bunlar da üye toplayıp toplayıp ip yalan söylüyorlar defalarca arkadaşlarımın başına geldi kaç tane arkadaşımı bu siteye üye yaptım hepsini de ip çakışması dedi yalan da

Nesta3737

Active member
limiti var bunlarin örneğin 50 kişiden 10 kişiye veriyorlar sonra İP sorunu diyorlar . Degmez yani ugrasmayin.

biktimAMK

Active member
limiti var bunlarin örneğin 50 kişiden 10 kişiye veriyorlar sonra İP sorunu diyorlar . Degmez yani ugrasmayin.
Aynen öyle çok arkadaşımı üye yaptım 10 kişiden 1 tanesi anca bu bonustan almıştır Hepsi de alakasız ip ler alakasız hatlar alakasız telefonlarla yani yalanın bu kadarı da hiçbir sitede görmedim artı olarak kendim yüzden fazla yatırım yaptım bir kere normal hakkım olanı dışında Bonus tanımlama kadar müşteri memnuniyeti adina. Bende artik oynamiyorum ordan

biktimAMK

Active member
Şimdi arkadaş hiçbir şekilde bu site ile alakası yok burada açtığımız konuyu görüyor. Gidip üye olduğu bonusu alayım diyor Site ile hiçbir bağı yok üye oluyor ip çakışması canlı destek tam bir felaket üye olmayin buraya beyler