WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

Kingbetting Bence Sağlam Site

fiorino21

Well-known member
sürekli oynadığım 4 siteden biridir bıgüne kadar 20bin civarı yatırımım 10 -12 bin civarı çekimim olmuştur belki biraz geç yatmıştır çekimim ama yatmıştır şimdiye kadar her hangi bir aımıntı yaşamadım eğer yatırım yapmayı düşünenler varsa bence rahat olabilirler amma aklına yatmazsa herkese saygımız var

ravis44

Well-known member
sürekli oynadığım 4 siteden biridir bıgüne kadar 20bin civarı yatırımım 10 -12 bin civarı çekimim olmuştur belki biraz geç yatmıştır çekimim ama yatmıştır şimdiye kadar her hangi bir aımıntı yaşamadım eğer yatırım yapmayı düşünenler varsa bence rahat olabilirler amma aklına yatmazsa herkese saygımız var
üyeliğim var ama çekim nasil bilmiyorum mesela 3 5 bin ceksek ne kadar sürer

fiorino21

Well-known member
Ben bi anda 4 haneli çekmesim ama 5 gün üst üste 500-600 aralığı çektim halada aktif oyuncusuyum tek sorun yatırım yaparsan bonus var şöyle arada bir yüz güldüreyim demez

karabela

Active member
Zamanında ben de çok oynadım sağlam sitedir ama size sponsorlardan oynamanızı tavsiye ederim, sponsor dışı sitelerde sorun olduğunda çözümü zor olur uğraşır durursunuz ama sponsorlarda öyle bir sorun ortaya çıkmaz.