WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Üye Olduktan Sonra Para Ödüllü Etkinliklere Katılabilir ve Para Kazanabilirsiniz. Üye Olmadan Etkinlikleri Göremezsiniz !

Hemen Katıl!

NBA ANALİZ ( ILK PAYLASIM)

Chriswar

Moderator
Yönetici
HERKESE MERHABA SEVGILI DOSTLAR..
UMARIM KEYIFLER YERİNDEDİR.
ARTIK BURADA DA PAYLASIMLAR YAPMAYA BAŞLADIK... GELENEK SÜRÜYOR :) GUNLERDIR BENIMLE OLAN YALNIZ BIRAKMAYAN TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜR EDERIM .. IKINCI TEŞEKKÜR DE KURUCU VE YONETIM KADROSUNA .. BIZE DE BIR YER AYIRMIŞLAR SAĞOLSUNLAR. .
UMARIM HERKESE FAYDALI OLURUZ VE DAHA DA ONEMLİSİ GUZEL SOHBETLERLE UZUN YILLAR SÜRECEK HARIKA BIR ORTAM ELDE EDERIZ..
GECELİM MAÇLARA ...

1)BROOKLYN-LA CLIPPERS
IKI TEMPOLU TAKIMIN MAÇI .. LEVERT YOK EV SAHIBINDE FAKAT BU SKOR BULMALARINA ENGEL OLMUYOR ÇÜNKÜ TAKIM OYUNU OYNUYORLAR . CLIPPERS NBA DE BU SEZON BAŞTAN SONA KENDINI HIC BOZMAYAN ENDER TAKIMLARDAN BIRI .. HAL BÖYLE OLUNCA ÜST KAÇINILMAZ...
MAÇ TOPLAMI : 220.5 ÜST
DINWIDDIE 14.5 SAYI ÜSTÜ
HARRELL 16.5 SAYI ÜSTÜ

2)NEW ORLEANS-DENVER
TEMPOLARINI YENIDEN ARTTIRAN IKI TAKIMIN MAÇI BENIM TERCIHIM ÜST YÖNÜNDE OLACAK ..
MAÇ TOPLAMI : 225.5 ÜST
MIROTIC 16.5 SAYI ÜSTÜ
HARRIS 17.5 SAYI ÜSTÜ

3)CHARLOTTE-PHILADELPHIA
CHARLOTTE HER NE KADAR DURULSA DA KENDI EVINDE BAŞKA BIR BASKETBOL OYNUYORLAR... EMBIID BELIRSIZ OLSA DA MAÇIN TEMPOSUNU ÇOK ETKILEMEYECEKTIR..
CHARLOTTE TAKIM ÜSTÜ 114
SIMMONS 8.5 RIBAUND ÜSTÜ
REDDICK 17.5 SAYI ÜSTÜ
KEMBA 25.5 SAYI ÜSTÜ

4)BOSTON-UTAH
BOSTON HAYAL ETTIGIMDEN DAHA KÖTÜ BAŞLADI AMA BELKI DE BU BIR TAKTIKTIR.. FAVORI GOZUKMEYIP SEZON SONUNDA ALTIN VURUŞ YAPABILIRLER . BU MAÇTA UTAHI ŞANSLI GÖRMÜYORUM. .
BOSTON GALIP
RUBIO 11.5 SAYI ALT
TATUM 15.5 SAYI ÜST
HORFORD 3.5 ASIST ÜST

5)CHICAGO-TORONTO
BU MAC IÇIN TARAF BAHSINI RISKLI GÖRÜYORUM KAWHI COK DINLENDIRILIYOR DEPLASMANLARDA ...
MAC TOPLAMI 215.5 ÜST

GÜNÜN SURPRIZLERI
1)HOUSTON-SACREMENTO
6 KUSUR ORANIYLA SACREMENTO BIR GALIBIYETLE DÖNEBİLİR. .

2)DALLAS-GOLDEN
CURRY VE GREEN YOKKEN TAT VERMEYEN GOLDENA KARŞI ; TOPARLANMA SINYALLERI VEREN DALLAS KARŞI KARŞIYA. .
TERCIHIM DALLAS GALIBIYETI..

HERKESE BOL SANS DILIYORUM...

Mehdur

Active member
Bol şans dilerim heyecanla bekliyordum hiç abartısız son bir kaç gündür takımların dengesizliklerinden dolayı şansız gecsede takibe ve oynamaya devam...

Chriswar

Moderator
Yönetici
Bol şans dilerim heyecanla bekliyordum hiç abartısız son bir kaç gündür takımların dengesizliklerinden dolayı şansız gecsede takibe ve oynamaya devam...
Sağol sevgili dostum her zaman bizimlesin hoşgeldin . . Evet şanssız zamanlar olacak ama cizgimizi bozmucaz inşallah ..